Ako nás kontaktujete?


Honza Březina

Peter Mencer

Partnerstvo & Rozvoj

+421 905 174 964

info@sportanalytik.sk

Zdenek Svoboda

Martina Skořepová

Organizácia športových dní & Propagácia

+421 905 704 476

martina@sportanalytik.sk

Martin Jahoda

Martin Hlôška

Šport

+421 911 610 735

info@sportanalytik.sk


SportAnalytik o.z.

Krajinská 30

82106 Bratislava

IČ: 42418739

DIČ: 2120204152

Kto sme?


Sme občianske združenie, ktoré sme vytvorili po oboznámení sa s programom, ktorý má pomáhať deťom a ich rodičom pri výbere športu, pre ktorý má dieťa predpoklady.

Veríme, že voľba toho pravého športu je pre rozvoj detí kľúčová a preto sme získali pre SR licenciu prevereného kanadského programu vyvinutého v rámci OH vo Vancouveri 2010.

Martin: “Športu som sa venoval od malička, ale nájsť ten pravý sa mi podarilo až v 16tich. Nakoniec sa mi podarilo získať 6 zlatých medailý SR v karate, byť reprezentantom SR ( a aj bývalej ČSSR ) a vyše 20 rokov som sa venoval trénerskej činnosti. Tento projekt som sa rozhodol podporiť, pretože som bol svedkom mnohých chybných rozhodnutí rodičov a deti trénovali šport, ktorý im nevyhovoval resp. nemali naň predpoklady.”

Martina : “Verím, že človek dlhodobo vydrží len pri športe, ktorý ho baví a prináša mu radosť.  A na to, aby ho bavil, musí být v ňom úspešný a nezáleží na tom, či je to na vrcholovej úrovni alebo len rekreačnej. Som presvedčená, že sa nám  pomocou SportAnalytiku podarí vybrať pre našu malú dcéru, ale aj pre ostatné deti šport, v ktorom budú mať predpoklady uspieť, bude im prinášať radosť a vybaví ich do života tak potrebnou vôľou a bojovnosťou”.

Peter : “Týmto programom som nadšený, sám mám malú dcéru a nepociťujem ambíciu nútiť ju, aby v športe dosahovala vrcholné výsledky,skôr si myslím, že keď  bude robiť šport,ktorý ju baví, tak jej to vydrží celý život.”

Budeme radi za každého chlapca a dievča, ktorí sa vďaka doporučení SportAnalytiku nájde cestu k športu a ten sa stane samozrejmou súčasťou ich života. Športu zdar!

Občianske združenie OPI trainings

Partner SportAnalytik pre banskobystrický a žilinský kraj


Nová 20/12

972 17 Kanianka

opitrainings@gmail.com

www.opit.sk


Mgr. art. Adriána Balázsová

zakladateľka

adriana@sportanalytik.sk

+421 907 332 789


PaedDr. Lukáš Opáth, PhD

tréner a zakladateľ

+421 918 409 914„Pred tromi rokmi sme založili športové občianske združenie OPI trainings s cieľom profesionálne a individuálne trénovať deti a zároveň ich priateľskou a hravou formou motivovať k pravidelnému športovaniu. Projekt SportAnalytik je ideálnou platformou a odrazovým mostíkom pre tých, ktorí sa nevedia rozhodnúť. Sme veľmi radi, že sme sa stali jeho súčasťou a od júla aj partnerom pre banskobystrický a žilinský kraj.“

Mgr. art. Adriána Balázsová, zakladateľka


„Šport je fenomén. Mal by byť absolútnou súčasťou každodenného života. Ako bývalý hokejový brankár a súčasný tréner si uvedomujem dôležitosť pohybu ale ešte väčšmi ten pocit robiť ten daný šport rád. To je v konečnom dôsledku to najrozhodúcejšie. Som presvedčený, že tá správna cesta je vtedy keď šport dieťa baví a keď sa v aute po ceste z tréningu opýta, kedy bude ďalší.“

PaedDr. Lukáš Opáth, PhD, tréner a zakladateľ